=Zmena edupage pre správu jedálne - ako preniesť údaje

spájanie škôl

Ak sa vaša škola (Agenda) spája alebo meníte edupage pre spravovanie jedálne, niektoré dáta si môžete preniesť cez export do excelu z pôvodnej edupage a import do novej edupage.

v module jedáleň
- celkové nastavenia treba urobiť nanovo
- pre nastavenie stravníkov si môžete pomôcť importom zoznamu - pre hromadné nastavenie typu platiteľa a objednávok (v exceli si treba filtrovať homogénne skupiny - podľa toho, čo idete nastavovať)
Ako importovať zoznamy z Excelu

v module platby
- dá sa importovať VS, IBAN, zostatky za stravu
*) preplatky ale odporúčame radšej všetky vyplatiť, hlavne teda ak ku zmene dochádzka od nového šk. roka

Ako vytvárať rôzne prehľady a ich export do excelu

Ako importovať zoznamy z Excelu
Prenos zostatkov za stravu z iného systému - ako nastaviť počiatočný kredit

Ak chcete používať rovnaké VS, najprv ich naimportujte a až potom vygenerujte VS pre tých, ktorí ešte žiaden nemajú.
Ako priradiť (vygenerovať) variabilný symbol

Zoznam návodov pre Spájanie škôl v Agende

Dve školy sa zlučujú do jednej. Ako postupovať s EduPage?
ZŠ a MŠ sa spája do jednej spojenej školy

Zoznam všetkých návodov pre modul Školská Jedáleň